Moskitiera na drzwi Niepołomice

Moskitiera balkonowa Niepołomice

moskitiera balkonowa wieliczka
Moskitiera balkonowa służy jako ochrona przed owadami i montowana jest na różnego rodzaju drzwi balkonowe. Jej największym atutem jest to, że jest to moskitiera na wymiar, a więc dostosowana do każdego rodzaju drzwi.
Tego typu moskitiera na drzwi w żaden sposób nie koliduje z drzwiami balkonowymi. Posiada ramę z wytrzymałego profilu aluminiowego. Ponadto, siatka na komary użyta do produkcji została pokryta włóknem szklanym dzięki temu drzwi moskitierowe są niezwykle wytrzymałe. Nasze moskitiery na drzwi balkonowe służą jako perfekcyjne i funkcjonalne zabezpieczenie na owady.
Moskitiera balkonowa na zawiasach naszej produkcji sprawia, iż jest prosta w obsłudze i bardzo funkcjonalna. Montuje się ją za pomocą zawiasów do futryny drzwi balkonowych. Moskitiera na drzwi z magnesem wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy dzięki którym moskitiera drzwiowa samoczynna zamyka się za nami, sprawiając, iż drzwi z siatką przeciw owadom dociskają się do futryny drzwi balkonowych.
 
Nasza moskitiera balkonowa posiada także uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostawaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo, nasza moskitiera na drzwi magnetyczna dzięki sprężynom z zawiasach, automatycznie domyka otwartą moskitierę, podnosząc komfort użytkowania.
W naszej ofercie znajduje się również moskitiera na drzwi z wejściem dla psa lub moskitiera balkonowa dla kota. Innym ciekawym wariantem moskitiery dostępnym w naszej ofercie jest moskitiera rolowana (siatka roluje się do kasety), moskitiera plisowana (siatka jest jak tzw. harmonijka) oraz moskitiera przesuwna (siatka moskitierowa w drzwiach przesuwnych). Moskitiera na drzwi to najlepsza ochrona przed owadami i brak zmartwień dotyczący tego jak zabezpieczyć dom przed komarami.
 
Nasze moskitiery to:
  • szeroki wybór materiałów
  • uszczelka szczotkowa
  • moskitiera plisowa
  • moskitiera przesuwna
niepołomice moskitiera na okno dachowe

Zobacz zrealizowane projekty moskitier drzwiowych!