Plisy Dachowe Niepołomice

krakow plisy
Plisy dachowe to efektowny wygląd oraz izolacja termiczna poddasza, ponadto plisy dachowe służą do ograniczenia światła na poddaszu. Plisy na okno dachowe to splisowany materiał (tzw. harmonijka) docięty na wymiar okna dachowego. 
Nasze plisy dachowe znajdują się pomiędzy dwoma aluminiowymi profilami przewiązanymi specjalną linką, dzięki której materiał pozostaje zawsze w świetle szyby oraz porusza się w górę i w dół. Nasza plisa na okno dachowe działa idealnie dzięki systemowi, który sprawdził się przez lata w standardowych plisach okiennych. Dodatkowo, zastosowane zostały aluminiowe prowadnice boczne montowane do okna – dzięki którym plisa działa niezawodnie przez długie lata. Nasze plisy dachowe, ich jakość i prostota działania, wyprzedzają znane systemy rolet okiennych w kasecie. Ponadto, plisa do okna dachowego, która została zamontowana w miejscu trudno dostępnym (np. klatka schodowa) posiada specjalny kij pozwalający na jej użytkowanie.
 
Materiały z jakich wykonane są plisy dachowe:
• Aluminiowy profil w kolorze – srebrna anoda.
• Aluminiowe prowadnice w kolorze – srebrna anoda.
• Materiały najwyższej jakości klasa PREMIUM – kolor, rodzaj oraz przepuszczalność światła wedle gustu klienta oraz dostępnych materiałów.

Zobacz jak prezentują się zamontowane plisy dachowe!