Rolety Dzień Noc Niepołomice

niepołomice rolety

Rolety dzień noc to system przysłonięcia okien, w którym roleta jest przymocowana do ściany lub sufitu. Nasze rolety sufitowe, bo tak również można ją nazywać przykręcane są na specjalnych zatrzaskach wraz z profilem nośnym. Dodatkową zaletą rolet ściennych jest osłonka, która zapobiega uszkodzeniom oraz osiadaniu kurzu na materiale. Oferujemy szeroki wybór materiałów do rolety dzień noc o różnym stopniu zaciemniania oraz rozmaitej kolorystyce.

Rolety dzień noc w kasecie aluminiowej to system osłonowy, którego celem jest stylowa ochrona pomieszczenia przed nasłonecznieniem. Rolety dzień noc posiadają materiał ułożony w naprzemienne pasy, zasłonowe i firanowe, tworząc grę światłem w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane.

Zasada działania rolety dzień noc w kasecie polega na tym, iż jeśli ustawimy obie warstwy materiału na tym samym poziomie, roleta ustawi się w pozycji dzień – niemal połowa zasłanianej powierzchni to przezierna firanka wpuszczająca dzienne światło do pomieszczenia.

Jeśli z kolei ustawimy warstwy materiału naprzemiennie, tak aby pasy zaciemniające pokryły całe okno, uzyskujemy pozycję noc. Wszystkie ustawienia rolety dzień noc to już dowolna inwencja użytkownika.

Kaseta oraz prowadnice w zależności od kształtu listwy przyszybowej wykonane są z aluminium. Prowadnice zapobiegają przesuwaniu się tkaniny oraz umożliwiają wygodne zwijanie i rozwijanie.

wieliczka rolety

Zobacz ja wyglądają nasze rolety dzień noc!