Moskitiera na okno Niepołomice

moskitiery bochnia
Moskitiera na okno to skuteczne i estetyczne rozwiązanie kiedy nie wiesz jak zabezpieczyć dom przed komarami. Jej największym atutem jest to, iż moskitiera na wymiar dostosowana jest do każdego rodzaju okien.
Nasza moskitiera na okno Niepołomice to łatwy i szybki montaż oraz demontaż, który wymaga jedynie przekręcenia śrubokrętem blaszek montażowych. Ponadto, Moskitiery Niepołomice to wysoka odporność na warunki atmosferyczne, ponieważ siatka przeciw owadom została pokryta włóknem szklanym, dzięki któremu jest niezwykle wytrzymała. Lekka konstrukcja – aluminium z którego wykonana jest nasza moskitiera na okno – sprawia, że jest to wygodna i bezpieczna ochrona przed owadami. Nasza oferta to siatka na komary, która nie ogranicza widoczności, a ramka w kolorze Państwa okleiny okiennej sprawia, iż moskitiera na okno z ramą aluminiową jest integralną częścią okna.
Nasza moskitiera na okno ramkowa oraz zastosowana w niej siatka na okno zapewnia swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty. W przypadku zabrudzenia siatka okienna daje się szybko zdjąć i można ją swobodnie wyczyścić.
Profile do moskitiery są malowane proszkowo, bądź powlekane okleiną okienną w kolorze okna. W naszej ofercie występują również moskitiery na okna nietypowe i moskitiery na wymiar. Moskitiery na okno to produkty praktyczne i funkcjonalne, nie kolidujące w żaden sposób z oknem do którego zostały zastosowane.
 
Nasze moskitiery:
  • szeroki wybór materiałów
  • uszczelka szczotkowa
  • moskitiera plisowa
  • moskitiera przesuwna

Zobacz jak wyglądają nasze moskitiery okienne!