Moskitiery Niepołomice

wieliczka moskitiery

Moskitiery to inaczej siatki na komary, które instaluje się w otworach okiennych i drzwiowych w celu ochrony domu przed insektami oraz różnego rodzaju nieczystościami z zewnątrz. Moskitiery okienne oraz moskitiery drzwiowe są najbezpieczniejszym i najbardziej ekologicznym sposobem uporania się z insektami.

Siatka moskitiery jest wykonana z włókna szklanego, które jest odporne na warunki atmosferyczne, a zarazem doskonale przepuszcza światło. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolety wewnętrznej oraz rolet zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych (ramka wykonana jest z aluminium), co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien. W ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane, plisowane oraz przesuwne.

Główne Zalety Moskitier

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nasze Moskitiery Niepołomice charakteryzuje:

Wytrwałość

Wyjątkowo mocne i trwałe materiały, aluminiowy profil i specjalna siatka nie zmniejszająca widoczności.

Odporność

Moskitiery Niepołomice są wyjątkowo odporne na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz.

Kolorystyka

Wszystkie nasze produkty wykonujemy na wymiar pod kolor ramy okiennej i drzwiowej.

Już teraz sprawdź dostępną kolorystykę
ram moskitier!