Moskitiera na Okno Dachowe Niepołomice

Moskitiera na okno dachowe to produkt, który doskonale zabezpieczy poddasze przed przedostaniem się do niego insektów. Moskitiera na okno dachowe ma zastosowanie do wszystkich typów okien dachowych występujących na rynku. Siatka na komary, z której wykonana jest moskitiera dachowa rolowana została pokryta włóknem szklanym dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała.
Materiał z którego produkowana jest moskitiera rolowana wykonany jest z aluminium. Układ sterowania moskitiery na okna dachowe pozwala na swobodne otwarcie i zamknięcie okna. Moskitiera na okno dachowe naszej firmy to moskitiera rolowana, w której siatka na insekty roluje się do kasety, dzięki czemu moskitiera zajmuje mało miejsca i nie koliduje w przypadku otwierania okna. Moskitiera na okno dachowe Niepołomice jest najlepszą obecnie moskitierą do okna dachowego na rynku.
Moskitiery dachowe to produkty praktyczne i funkcjonalne. W przypadku gdy okno dachowe musi być otwierane, moskitiera do okna dachowego nie przeszkadza, a po zrolowaniu pozwala na użytkowanie okna w pełnym jego zakresie.
 

Już teraz dostępna moskitiera dachowa rolowana – prawdziwy hit!

Zobacz jak prezentują się zamontowane moskitiery dachowe!