ROLETY NIEPOŁOMICE

rolety wieliczka
Rolety wewnętrzne są bardzo popularnym sposobem na zasłonięcie okna. Na tle innych przysłon okiennych wyróżniają się nie tylko przystępną ceną, ale pasują do każdego wnętrza.
 
Nasze rolety na wymiar posiadają materiały w wielu rodzajach faktur i kolorów oraz charakteryzują się różną przepuszczalnością światła. Jaka roleta na okno powinna znaleźć się w naszym mieszkaniu? Przede wszystkim musimy ją dostosować do naszego wnętrza i zastanowić się jaką ma spełniać funkcje w naszym domu. Rolety, jak i inne dekoracje okienne, spełniają nie tylko funkcje estetyczne. Podstawową ich rolą jest regulowanie dopływu światła. W zależności od nasłonecznienia naszych okien możemy zdecydować się na odpowiednie rolety.
 
Jeśli mieszkamy na parterze lub nie lubimy porannego słońca, które rano nas budzi, najlepszym rozwiązaniem będzie roleta zaciemniająca 100%. Taki materiał wieczorem da nam całkowitą prywatność, a rano nie wpuści do sypialni promieni słonecznych i ciepła.

Główne Zalety Naszych Rolet

Jako producent, firma Rolety Niepołomice dokłada wszelkich starań, aby produkty charakteryzowała wysoka jakość i długa żywotność. Nasze rolety charakteryzuje:

Nowoczesny Design

Nasze rolety świetnie pasują do pomieszczeń nowoczesnych, jak i innych stylów wnętrzarskich. 

Duża gama kolorystyczna

Dysponujemy wieloma kolorami rolet, dzięki czemu masz pewność, że wśród naszego asortymentu znajdziesz kolorystykę odpowiednią dla Twojego wnętrza.

Ochrona przed słońcem

Nasze rolety zaciemniające nie przepuszczają promieni słonecznych, gdy tego nie chcesz, jednocześnie nadając prywatność każdemu pomieszczeniu.

Sprawdź jakie kolory są aktualnie dostępne w naszej ofercie!