Rolety Rzymskie Niepołomice

producent rzymskie rolety
Nasz produkt z kategorii Rolety Rzymskie Niepołomice są rodzajem dekoracyjnych zasłon podnoszonych dzięki systemowi specjalnych linek, w efekcie tkanina przy podnoszeniu zasłony układa się w poziome, równoległe fałdy. Rolety rzymskie to niezwykle efektowne dekoracje okien, które nadają się przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, nie zmienia to jednak faktu, że we wnętrzach klasycznych rolety rzymskie również świetnie się prezentują. Mogą funkcjonować jako zasłony lub firanki, gdyż można je wykonać z różnego typu tkanin. 
W pokojach, w których jest wiele okien, ciekawe efekty daje kombinacja rolet i zasłon, zapobiegając wrażeniu monotonii. Rolety rzymskie opuszczone stanowią prosto rozpostarty materiał, po podniesieniu układają się miękko w fałdy poziome. Ładnie się prezentują wykonane z lekkiej, półprzejrzystej tkaniny zastępując tradycyjną firankę. Uszyte z tkaniny zasłonowej skutecznie osłaniają okna, a podniesione stanowią dekoracyjny, ułożony w fałdy lambrekin.
Wybór materiału czy sposobu montażu rolet to nie wszystko o czym będziemy wspólnie decydować przy projektowaniu rolet rzymskich. Ważnym elementem jest tutaj dobór tkaniny nawiązujący do charakteru wnętrza.

Sprawdź zrealizowane projekty rolet rzymskich!