O Naszej Firmie

Rolety Bochnia

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE W BOCHNI

Jesteśmy montażystą, sprzedawcą i producentem jednych z najbardziej uznawanych systemów zaciemniających w Bochni. Wśród naszych produktów znajdziesz żaluzje, rolety, plisy i moskitiery w rozmiarach standardowych oraz robionych na wymiar (zamówienie specjalne). 

Staramy się gwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług: fachową obsługę monterską, techniczną i doradczą, oraz ceny niższe niż u konkurencji.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy wygodę i profesjonalną obsługę, a nasi pracownicy pojawiają się u Ciebie z licznymi wzornikami materiałów oraz doradzają w wyborze najbardziej korzystnego dla Twojego domu rozwiązania. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

ROLETY BOCHNIA I PLISY BOCHNIA

Wysokiej Jakości Systemy Przeciwsłoneczne

Plisy Boochnia

Plisy Boochnia

Plisy okienne, plisy dzień noc, plisy na wymiar, plisy zaciemniające i plisy dachowe – produkujemy każde z nich.

Żaluzje Bochnia

Żaluzje Bochnia

Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną produktów żaluzje zewnętrzne, żaluzje pionowe, żaluzje bambusowe, żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane.

Rolety Bochnia

Rolety Bochnia

Rolety dzień noc, rolety rzymskie, rolety okienne, rolety zewnętrzne i rolety na wymiar – oferujemy szeroki wybór rolet.

Usługa Doradcza

Usługa Doradcza

Pracownicy Rolety Bochnia doradzą Ci jaki system będzie najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Wezmą pod uwagę potrzeby Twoje i Twojej rodziny. 

Moskitiery Bochnia

Moskitiery Bochnia

Nasz produkty: Moskitiera na okno, moskitiera na drzwi, moskitiera na okno dachowe, moskitiera balkonowa, moskitiery na wymiar.

Montaż Produktów

Montaż Produktów

Rolety Bochnia montuje wykonywane przez nas produkty, dzięki czemu nie musisz zatrudniać żadnych dodatkowych montażystów.

Rolety Bochnia - Rodzinna, Lokalna Firma

Jesteśmy rodzinną, lokalną firmą, która obsługuje tereny powiatu Bocheńskiego, powiatu Krakowskiego i powiatu Wielickiego. Jesteśmy dumni z naszej rzetelności i profesjonalizmu naszych produktów i usług. Nasze zaangażowanie zostało wielokrotnie nagradzane przez lokalną społeczność.

  • Rzetelny Producent i Montażysta!
  • Rodzinna Atmosfera to Podstawa!

PLISY BOCHNIA - NASZE PROJEKTY

Jesteśmy wykwalifikowanym, dostępnym i niezawodnym producentem oraz montażystą systemów przeciwsłonecznych. Rolety Bochnia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty, czyli dokładnie wtedy kiedy nas najbardziej potrzebujesz. W trosce o komfort Twój i Twojej rodziny, nasi pracownicy przekazują Ci wszelkie informacje, których potrzebujesz do podjęcia właściwego wyboru rolet, plis, żaluzji czy moskitier. 

Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z pracami Rolety Bochnia. Oprócz galerii wykonanych prac, przygotowaliśmy dla Ciebie też zdjęcia wzorników, które będziesz mógł zobaczyć także podczas pomiaru w Twoim domu.

Opinie Naszych Klientów

Wreszcie znalazłem firmę, która była w stanie zamontować rolety bez niepotrzebnego bałaganu. Ekipa Rolety Bochnia jest bardzo czysta. Polecam.

Kacper, Bochnia

Produkowane przez Plisy Bochnia produkty są wysokiej jakości, a montaż przebiega sprawnie i szybko. Polecam i dziękuję.

Agnieszka, Bochnia

Rolety Bochnia to był strzał w dziesiątkę! Miła obsługa klienta, szybka realizacja i sprawny montaż. Zdecydowanie polecę znajomym.

Karolina, Bochnia

Rolety Bochnia - Nasz Obszar Działania

Firma Rolety Bochnia działa na terenie miasta Kraków, powiatu Bocheńskiego oraz powiatu Wielickiego, w szczególności w obszarze poniższych miast:

Jeżeli mieszkasz na obrzeżach powiatów i nie jesteś pewien czy do Ciebie dojedziemy, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.