O Naszej Firmie

Rolety Wieliczka

WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE Z WIELICZKI

Produkujemy, sprzedajemy i osobiście montujemy najlepsze systemy przeciwsłoneczne w Wieliczce. Wśród naszych produktów znajdziesz moskitiery, plisy, rolety i żaluzje o wymiarach standardowych i nietypowe, które zrobimy na wymiar Twojego okna lub drzwi. 

Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, fachową obsługę doradczą, techniczną i monterską, oraz konkurencyjne ceny.

Naszym klientom zawsze zapewniamy wygodę i należytą profesjonalną obsługę – nasi pracownicy pojawią się u Ciebie z wzornikami materiałów oraz doradzą w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania. Na wszystkie produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

ROLETY WIELICZKA I PLISY WIELICZKA

Wysokiej Jakości Produkty i Usługi

Plisy Wieliczka

Plisy Wieliczka

Własnoręcznie produkujemy, sprzedajemy i montujemy plisy okienne, plisy na wymiar, plisy dzień noc, plisy zaciemniające oraz plisy dachowe.

Żaluzje Wieliczka

Żaluzje Wieliczka

Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną produktów z kategorii żaluzje zewnętrzne, żaluzje pionowe, żaluzje bambusowe, żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane.

Rolety Wieliczka

Rolety Wieliczka

Wśród naszych produktów znajdziesz liczne typy rolet: rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety okienne, rolety zewnętrzne i rolety na wymiar.

Usługa Doradcza

Usługa Doradcza

Nasi pracownicy doradzą Ci jakie rozwiązanie powinieneś wybrać dla Twojego wnętrza i Twoich oczekiwań. Weźmiemy pod uwagę wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny. 

Moskitiery Wieliczka

Moskitiery Wieliczka

Moskitiera na okno, moskitiera na drzwi, moskitiera na okno dachowe, moskitiera balkonowa, moskitiery na wymiar – jesteśmy w stanie wykonać każdą z nich!

Montaż Produktów

Montaż Produktów

Rolety Wieliczka oprócz produkcji również montuje nasze systemy, dzięki czemu nie musisz zatrudniać dodatkowego podwykonawcy i tracić czasu na szukanie montażystów.

Rolety Wieliczka - Lokalna, Rodzinna Firma

Jesteśmy rodzinną firmą, które obsługuje lokalnie tereny powiatu Wielickiego, powiatu Bocheńskiego i powiatu Krakowskiego. Nieprzerwanie dostarczamy profesjonalne produkty i usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem, gdyż jesteśmy tutaj po to, aby pomagać naszej społeczności.

  • Niezawodna Produkcja i Montaż!
  • Rodzinna Atmosfera to Podstawa!

PLISY KRAKÓW - NASZE PROJEKTY

Jeżeli szukasz wykwalifikowanej, dostępnej, niezawodnej i rzetelnej firmy montującej rolety, plisy, żaluzje i moskitiery, nie mogłeś trafić lepiej! Rolety Wieliczka pozostaje do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu, czyli dokładnie wtedy kiedy możesz nas potrzebować najbardziej. Troszczymy się o komfort naszych klientów, dlatego nasi pracownicy zawsze czekają pod telefonem, aby przekazać informacje i doradzić w podjęciu właściwej decyzji.

Zapoznaj się z projektami wykonanymi przez Rolety Wieliczka. Przygotowaliśmy dla Ciebie galerię wykonanych montaży oraz zdjęcia wzorników, które mają przy sobie nasi pracownicy podczas pomiarów w Twoim domu.

Co Mówią o Nas Klienci

Polecam Plisy Wieliczka wszystkim osobom, które cenią grzeczną i miłą obsługę oraz szybki i sprawny montaż. Montowałam plisy w całym domu i wiem, że jeszcze skorzystam.

Kasia, Wieliczka

Zaraz po zakupie mieszkania zgłosiłam się do Rolety Wieliczka w celu produkcji i montażu rolet na wymiar. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości.

Joanna, Wieliczka

Moskitiery Wieliczka to zdecydowanie najlepsza firma do profesjonalnego montażu moskitier balkonowych i okiennych. Dzięki nim komary i inne owady nie wlatują do domu w lecie.

Maciej, Wieliczka

Rolety Wieliczka - Nasz Obszar Działania

Rolety Wieliczka działają na terenie powiatu Krakowskiego, powiatu Bocheńskiego i powiatu Wielickiego. W szczególności na obszarach poniższych miast:

Jeżeli jesteś mieszkańcem innego miasta, którego nie znalazłeś na liście powyżej, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.