O Naszej Firmie

Rolety Kraków

WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE W KRAKOWIE

Produkujemy, sprzedajemy i własnoręcznie montujemy najlepsze systemy przeciwsłoneczne w Krakowie. Wśród naszych produktów znajdziesz plisy, moskitiery, rolety i żaluzje – o standardowych wymiarach i nietypowe, robione na wymiar. 

Jako producent możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, fachową obsługę monterską, techniczną i doradczą, oraz konkurencyjne ceny.

W celu zapewnienia naszym klientom wygody i należytej obsługi – nasi pracownicy pojawią się u Ciebie z wzornikami materiałów oraz doradzają w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Skontaktuj się z nami

Szybka Wycena

ROLETY KRAKÓW I PLISY KRAKÓW

Wysokiej Jakości Produkty i Usługi

Plisy Kraków

Plisy Kraków

Produkujemy i montujemy plisy okienne, plisy na wymiar, plisy dzień noc, plisy zaciemniające i plisy dachowe.

Żaluzje Kraków

Żaluzje Kraków

Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną produktów żaluzje zewnętrzne, żaluzje pionowe, żaluzje bambusowe, żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane.

Rolety Kraków

Rolety Kraków

Wśród naszych produktów znajdziesz rolety rzymskie, rolety dzień noc, rolety okienne, rolety zewnętrzne i rolety na wymiar.

Usługa Doradcza

Usługa Doradcza

Nasi pracownicy doradzą Ci jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego wnętrza, które spełni Twoje oczekiwania. Wezmą pod uwagę potrzeby Twoje i Twojej rodziny. 

Moskitiery Kraków

Moskitiery Kraków

Moskitiera na okno, moskitiera na drzwi, moskitiera na okno dachowe, moskitiera balkonowa, moskitiery na wymiar – wykonamy każdy projekt!

Montaż Produktów

Montaż Produktów

Rolety Kraków montuje wykonane przez nas produkty, dzięki czemu nie musisz zatrudniać dodatkowego podwykonawcy i tracić czasu na szukanie montażystów.

Rolety Kraków - Rodzinna, Lokalna Firma

Jako lokalna, rodzinna firma obsługujemy tereny powiatów: Wielickiego, Krakowskiego i Bocheńskiego. Rolety Kraków to firma dumna z profesjonalizmu dostarczanych przez nas usług i produktów, do których podchodzimy z należytym zaangażowaniem. Jesteśmy tutaj, aby pomagać lokalnej społeczności.

  • Niezawodny Producent i Montażysta!
  • Stawiamy na Rodzinną Atmosferę!

PLISY KRAKÓW - NASZE PROJEKTY

Nie znajdziesz w Krakowie bardziej wykwalifikowanej, dostępnej i niezawodnej firmy, która jest jednocześnie producentem i montażystą systemów zaciemniających. Rolety Kraków jest do Twojej dyspozycji aż 6 dni w tygodniu, czyli dokładnie wtedy kiedy nas najbardziej potrzebujesz. W trosce o komfort Twój i Twojej rodziny, nasi pracownicy przekażą Ci wszelkie informacje potrzebne do podjęcia właściwej decyzji.

Już teraz możesz zapoznać się z pracami wykonanymi przez Rolety Kraków. Oprócz galerii wykonanych prac, przygotowaliśmy dla Ciebie też zdjęcia wzorników, które mają przy sobie nasi pracownicy podczas pomiarów w Twoim domu.

Wybrane Opinie Klientów

Polecam Plisy Kraków wszystkim, którzy cenią sobie miłą i przyjazną obsługę klienta oraz profesjonalny, czysty montaż. To już 4 raz kiedy Państwo zakładaliście u mnie plisy i jestem zachwycona.

Maria, Kraków

Pracuję na nocne zmiany i potrzebowałem rozwiązania, które sprawi, że w dzień światło słoneczne nie będzie się dostawało do mojej sypialni. Rolety Kraków znalazło idealne wyjście z tej sytuacji.

Mateusz, Kraków

Rolety Kraków to zdecydowanie najlepsza firma oferująca plisy w Krakowie! Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na współpracę właśnie z nimi.

Joanna, Kraków

Rolety Kraków - Nasz Obszar Działania

Firma Rolety Kraków działa na terenie miasta Kraków, powiatu Bocheńskiego oraz powiatu Wielickiego, w szczególności na obszarach poniższych miast:

Jeżeli zamieszkuje inny obszar w pobliżu naszego działania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się do Ciebie dojechac! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.